معرفی مقاله ها
زيبايي«مقاله«
مقاله ها
با جوش‌هاي ناشي از وکس کردن چه کنيم؟
 
گروه : زيبايي
نویسنده :

کساني که وکس کردن را براي از بين بردن موهاي بدن انتخاب مي‌کنند، ممکن است با جوش‌هاي قرمز و خارش‌داري در ناحيه وکس‌شده مواجه شوند.

 
بهترين ضد چروک طبيعي براي پوست
 
گروه : زيبايي
نویسنده :

ويتامين C موجود در پرتقال و ليمو ترش به خاطر خواص آنتي اکسيداني آن، در بسياري از محصولات آرايشي يافت مي‌شود ولي نه هميشه. ويتامين C به پوست کمک مي‌کند که در مقابل اثرات مضر نور خورشيد از خود محافظت کند، توليد کلاژن را بهبود مي‌دهد و از ظهور لکه‌هاي قهوه‌اي پيشگيري مي‌کند.

 
چرا جوش زيرپوستي مي‌زنيم؟
 
گروه : زيبايي
نویسنده :

جوش‌هاي زيرپوستي که کومدون نام دارد، معمولا ناشي از بسته شدن دهانه خروجي غدد چربي‌ساز پوست ايجاد مي‌شود.

 
چرا نبايد با موي خيس خوابيد؟
 
گروه : زيبايي
نویسنده :

بسياري از ما معتقديم که خوابيدن با موهاي خيس ضرري در پي ندارد و در حال حاضر، هيچ شواهد علمي که اين عادت باعث سرماخوردگي شود هم وجود ندارد ولي به اين سه دليل توصيه ميکنيم حتما موهاي خود را خشک کنيد و بخوابيد و هرگز با موهاي مرطوب يا خيس به رختخواب نرويد.

 
خطرات جدي در کمين زناني که هر روز آرايش مي کنند
 
گروه : زيبايي
نویسنده :

استفاده از لوازم آرايشي که براي تهيه آنها از مواد شيمايي استفاده شده است براي مواقع لازم عوارض جدي نخواهد داشت اما بدترين خطرات آرايش روي صورت زناني رخ مي دهد که آرايش کردن عادت روزانه آنهاست.

 
درمان ريزش مو با پي آر پي
 
گروه : زيبايي
نویسنده :

پلاسماي غني از پلاکت که اغلب به پي آر پي موسوم است، پلاسماي تغليظ شده خون (گرفته شده از خون) است که داراي حدود پنج برابر تعداد پلاکت موجود در گردش خون طبيعي است.

 
راهنماي استفاده از مرطوب کننده پوست
 
گروه : زيبايي
نویسنده :

تا به حال همه ي ما اين جمله که ميگويد “پوست انسان گرانبها ترين لباس اوست” را شنيده ايم ولي تا حدودي در مراقبت از پوستمان کوتاهي ميکنيم

 
مواد غذايي مفيد براي سلامت پوست ، مو و ناخن را بشناسيد.
 
گروه : زيبايي
نویسنده :

براي کمک به حفظ سلامت عمومي، تقويت مو و پوست و کمک به تقويت سيستم ايمني بدن از مصرف منابع غذايي حاوي زينک و ويتامين‌هاي گروه B غافل نشويد.

 
همه خطرهاي سشوار براي مو
 
گروه : زيبايي
نویسنده :

دغدغه آراستگي و زيبايي ظاهري هر روز جاي پررنگ‌تري در ذهن و زندگي خانم‌ها براي خود باز مي‌کند. روندي سريع و غيرقابل کنترل که هم هزينه زيادي براي ما و هم سود کلاني براي سالن‌هاي زيبايي دارد. با اين حال هنوز هستند کساني که براي انجام کارهاي ساده‌تر خودشان دست به کار مي‌شوند مثلا همين کشيدن سشوار که به سادگي و در زماني کوتاه موها را آراسته و مرتب مي‌کند.

 
1
 
آشنایی با آی پزشک
درباره آی پزشک
درباره آی پزشک
جستجو در آی پزشک
 
تماس با آی پزشک
وب سایت : www.IPezeshk.com
آدرس ایمیل : info@IPezeshk.com
 
بالا